Вівторок, 16.08.2022, 05:11
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Фото
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Файли » Статті » Статті

Поїздка о. Леоніда в Меджугоріє
22.07.2009, 19:51


Нещодавно наш о. Леонід Григоренко побував у всесвітньо відомому духовному Марійському центрі – Меджугоріє, у Герцеговині.
 - Отче Леоніде розкажіть, яка була причина вашої поїздки у Меджугоріє.
- З Божої ласки, цього року я мав можливість побувати на 14 міжнародному семінарі священиків у Марійській школі. Це вже моя четверта поїздка до цього святого місця.

 

- В чому полягає святість цього місця, і кілька слів про Меджугоріє.

- Вже 28 років Меджугоріє відоме тим, що там з’являється Божа Мати, під іменем Цариця миру. Меджугоріє – це колишнє, маленьке, незнане, бідне село, яке в скорому часі перетворилося на «всесвітню сповідальницю» , в якій мільйони християн дістали нове духовне народження, відродження у Святому Дусі, - для праведного життя в Богові і Його Любові. На мою думку кожний почитатель Матері Христової, в душі має відчути обов’язок, пережити присутність Богородиці на цьому місці і оживити свою віру в Ісуса Христа і заступництво нашої Небесної Матінки, яка вводить нас у життя свого Сина.

 

- На вашу думку, чи є зв'язок між об’явленням Матері Божої у Зарваниці, в Люрді, в Фатімі, в Гваделупі, в інших містах. І до появи у Меджугорії та які послання дає Богородиця сучасному світові?

- З’явлення Богородиці у Меджугорії безперечно пов’язане з усіма попередніми Її об’явленнями і є продовженням їх. Основними пунктами послань Богородиці є:

            1.) – «моліться серцем на вервиці».

            2.) – «читайте Слово Боже – Святе Письмо».

            3.) – «часта сповідь» .

            4.) – «часте Святе Причастя».

            5.) – «піст».   

Цих п’ять засобів спасіння, Пресвята Богородиця називає п’ятьма каменями проти духовного Голіята – диявола. Крім них Пресвята Діва Марія дає особливі послання світові через вибраних візіонерів, тобто тих, які бачать і спілкуються з Нею кожного місяця.

 

- Скажіть будь ласка, чи в чині вашого побуту і молитов у Меджугорії Божа Мати об’явилась візіонерам?

- Так, 2 липня 2009 року, на горі з’явлень, називається – Подбрдо, 25 тисяч паломників разом із нами молилися вервицю. Серед нас була Міряна, дівчина, якій об’являлась Богородиця кожного 2 числа місяця. Вона бачила Божу Матір протягом 10-ти хвилин і через неї було дане послання світові. Воно звучить так: «Дорогі дітоньки, Я закликаю вас, бо потребую вас. Потребую сердець, які безмірно люблять. Не потребую сердець нужденних ( змарнованих, відданих світові, гріхові), а потребую таких сердець, які б любили так, як любить Серце Мого Сина, і які жертвували так, як жертвується Серце Мого Сина. Простіть собі і простіть другим. Любіть Мого сина і поклоняйтесь Йому, любіть Його за тих, які Його не люблять та не знають. Ось чому Я вас кличу і потребую. Дякую».

 

- Скільки паломників було з України та яка тема семінару?

- На цьогорічному семінарі з України прибуло 170 духовних осіб, - 70 священиків, 90 семінаристів, одна сестра монахиня і 9 мирян. Разом із священиками з усього світу нас було 400 осіб. Темою семінару були слова Ісуса Христа із Єв. Івана 15, 14: «Ви мої друзі». Духовні науки проводив отець Анте Вучковіч, францисканець, доктор психології, доктор філософії, професор Римського та  Німецького Університету.

 

- Яка думка запала у ваше серце?

- Щоб бути другом комусь із ближніх потрібно змогти вмістити особу повністю у своїй душі. Тому, щоб бути  приятелем Ісуса треба прийняти Його Любов повністю  та присвятити Йому, відкрий Йому свою душу.

 

- Щиро дякуємо нашому дорогому о. Леоніду за його розповідь з молитов на Святому місці у Меджугоріє з парафіянами і на наступних зустрічах попросимо отця розвинути глибоку суть п’яти пунктів послання Богородиці, значення цьогорічного послання та більше розвинути думку по темі: «ви мені друзі». Дякуємо і до наступних зустрічей.

Категорія: Статті | Додав: Церква
Переглядів: 3827 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.4/14
Всього коментарів: 1
0  
1 ІРИНА   (22.08.2010 23:12) [Матеріал]
Якщо ми хочемо виконувати ті 5 пунктів,які Пресвята Богородиця говорить нам,ми повинні всім серцем віддатися Богу,бачити його в кожній людині ,під час розважань старатися переживати те , що переживав Спаситель..........Знаю це важко,але як каже св. Письмо "Все можу у Господі,що мене укріпляє". Аби це зрозуміти не потрібно мати вищу освіту або мати 60 років,якщо ти перебуваєш в молитві ,ти можеш це зрозуміти навіть і у 8 років.Треба тільки прислухатися до голосу,що лунає до тебе кожен день,кожну секундучко................ПРИСЛУХАЙТЕСЯ І ВИ БУДЕТЕ СПАСЕННІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]